Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

26 września 2016 r. w Niepublicznym Gimnazjum 67 odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Wydarzenie to wywołało spore zainteresowanie naszej kochanej młodzieży, pojawiło się mianowicie siedem kandydatur.

Co jeszcze bardziej interesujące, kandydaci prowadzili bezpardonową kampanię wyborczą. Pojawiły się plakaty wyborcze na ścianach i drzwiach szkoły, kandydaci prowadzili też agitację publiczną. W czasie Rady Pedagogicznej, wśród nauczycieli nagle pojawiła się ulotka wyborcza jednej z kandydatek (która zresztą odniosła pełny sukces), wrzucona przez drzwi przez tajemniczego specjalistę PR. Wszystko to świadczy o dużym zaangażowaniu chłopców i dziewcząt w życie naszej placówki, dobrze projektuje także na przyszłość społeczeństwu obywatelskiemu w naszym kraju.

Ostatecznie okazało się, iż agitacja przyniosła spodziewany skutek i wygrali najbardziej efektowni (w rezultacie efektywni) kandydaci. A oto zwycięzcy:

  1. Krzysiek (stary- nowy Przewodniczący)
  2. Julka (zastępca)
  3. Przemek (sekretarz)

Zwycięzcom serdeczne gratulacje, a pozostałym kandydatom (Michałowi, Adrianowi, Marcelowi i Paulinie), na otarcie łez- wasz wysiłek na pewno nie poszedł na marne, pewnie jeszcze spotkamy się podczas pracy przy organizacji niejednej imprezy w naszej szkole. Za sprawne przeprowadzenie wyborów wielkie dzięki dla Dyrekcji Ośrodka i Szkoły oraz Karolinie, Mateuszowi, Miłoszowi i Kubie.

Wasz Opiekun

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s