Zawieszenie zajęć

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19  w związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach, podjęłam decyzję o czasowym zawieszeniu zajęć stacjonarnych w Niepublicznym Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii 67 w Olsztynie i w Niepublicznej Szkole Podstawowej Specjalnej 67 w Olsztynie z dniem 25 marca 2020r. do 10 kwietnia 2020r, z możliwością przedłużenia.

Informacje na temat organizacji pracy Ośrodka i Szkoły będę na bieżąco zamieszczała na naszej stronie internetowej.

Od 25 marca wszystkie zajęcia edukacyjne, profilaktyczne, wychowawcze, terapeutyczne i inne będą realizowane w sposób zdalny.

Szczegółowe informacje, dotyczące sposobu kontaktowania się z Wychowankami oraz ich rodzicami/opiekunami prawnymi, sposobu realizacji zadań określonych w IPET-ach, sposobów prowadzenia zajęć oraz potwierdzania obecności, będą przekazywane telefonicznie przez Wychowawców grup.

 

Aleksandra Sobieraj-Błotniak

dyrektor Niepublicznego Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii 67 w Olsztynie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s