Zawieszenie zajęć stacjonarnych

Informacja dla Rodziców/Opiekunów

Na podstawie pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Olsztynie z dnia 26 października 2020r. oraz zgody organu prowadzącego informujemy, że w dniach 27 października – 9 listopada 2020r. zajęcia w Niepublicznym Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii 67 w Olsztynie oraz w funkcjonującej w nim Niepublicznej Szkole Podstawowej Specjalnej 67 w Olsztynie odbywają się za pomocą metod i technik kształcenia na odległość, na platformie Teams.

O szczegółach i konkretnych rozwiązaniach na ten trudny czas Wychowawcy informowali Państwa telefonicznie.

Zamieszczam też informację dotyczącą kwarantanny, którą, przekazujemy na prośbę PPIS w Olsztynie:

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Olsztynie informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 23 października 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. 2020 r., poz. 1871), zmieniły się zasady dotyczące kwarantanny w taki sposób, że nie obejmuje ona już osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących. 

W związku z powyższym w szkole/przedszkolu/żłobku w przypadku pojawienia się zachorowania na COVID 19 rodzicom oraz pracownikom należy przekazywać informację, iż kwarantannie podlegać będzie wyłącznie osoba z bezpośredniego kontaktu z osobą zakażoną, bez współmieszkańców.

Proszę Państwa o dopilnowanie, aby młodzież stosowała się do tych zasad i do 4 listopada 2020r. włącznie nie opuszczała swoich domów.

Kolejne, ważne informacje, tak jak do tej pory, będą przekazywane przez Wychowawców również telefonicznie. Jest to najszybszy i sprawdzony sposób kontaktu.

Aleksandra Sobieraj-Błotniak

dyrektor Niepublicznego Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii 67 w Olsztynie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s