Nauczyciele

plastyka, zajęcia artystyczne – Dorota Wolska

Mam trójkę kochanych dzieci. Z zamiłowania i wykształcenia jestem plastykiem.

Od 25 lat uczę plastyki, skończyłam również studia podyplomowe z historii na Uniwersytecie Wrocławskim.

Pochodzę i mieszkam w Olsztynie. Interesuję się malarstwem, literaturą, uwielbiam podróże i piesze wędrówki z moją rodzinką.

język polski – Joanna Taborska

Bez tytułu1Nienawidzi, gdy ktoś ją fotografuje. Zdjęcie powyżej to jedyne istniejące we wszechświecie, na którym się uśmiecha – pewnie za sprawą psa. Zawód wyuczony – filozof, a tak poza tym uczy języka polskiego. Interesuje ją wszystko co nie ma przełożenia na praktyczną stronę życia, a najbardziej to, zdaje się, literatura. Pisze do szuflady dopóty, dopóki nie znajdzie agenta literackiego gotowego się nią zaopiekować i uwielbia ukrywać się przed światem w swojej domowej biblioteczce – nieogarniętej i dziwacznej jak jej marzenia.

wychowanie fizyczne – Bartłomiej Malec

Bez tytułu

Wykształcenie: tytuł zawodowy – magister, kierunek – wychowanie fizyczne

Doświadczenie zawodowe:

– Trener w Szkółce Piłkarskiej „NAKI” – 3 lata
–  Animator Sportu na Orliku w Kieźlinach – 2 lat

Zainteresowania: sport, podróże, muzyka, kino

 

biologia, język angielski – Agnieszka Mironiuk

Bez tytułu1Pewna osoba powiedziała kiedyś, że słowa to magia i tylko od nas samych zależy jak będziemy „grawerować” nimi nasze doświadczenie, tym kieruję się w życiu i w pracy. Od 12 lat uczę młodzież gimnazjalną języka angielskiego (na moich zajęciach –  jak stwierdzili kiedyś moi uczniowie – nie zrobisz fiku miku w narodowym swym języku).  Biologia i chemia to również przedmioty, których uczę. Jestem energiczną, komunikatywną i optymistyczną osobą, która kieruje się zasadą „be yourself, everyone is already taken”. Zawsze byłam ze sportem za pan brat. Siatkówka i piłka nożna to dyscypliny, które podnoszą moją adrenalinę, szczególnie kiedy kibicuję naszym narodowym reprezentacjom.